لیست قیمت سود پرک | لیست تولید کنندگان سود پرک در ایران

تولید کنندگان سود پرک به عرضه لیست قیمت سود پرک پرداخته اند که در آن می توان با مشخصات و نوع کارایی که این مدل از مواد شیمیایی شامل می شود، به راحتی آشنایی پیدا کرد. در این لیست همچنین می توان به مقایسه آخرین تغییرات و نوساناتی که در بازار وجود دارد نیز پرداخت.

سود پرک از جمله مواد شیمیایی پرکاربردی است که در اکثر تولیدات دارویی و غذایی کارایی مفید و سازنده ای را دارد ..سود پرک یکی از مواد شیمیایی پر کاربرد در صنعت است که در واقع همان سدیم هیدروکسید میباشد و از ترکیب سدیم هیدروژن و اکسیژن تشکیل شده است .سود پرک در بین مصرفکنندگان با نام های مختلفی از جمله سود جامد ، سود سوزاور ، سود کاستیک و سود هیدروکسید و همچنین در زمینه ی تجاری با نام تجاری کاستیک سودا شناخته میشود .سود پرک یک مایع قلیایی بی رنگ و بدون بو است . به هنگام استفاده از ان به علت خاصیت خورندگی ان باید از دستکش استفاده کنیم .
تولیدکنندگان این ماده در اکثر استان هایی مستقر هستند که صنعتی محسوب می شوند. مانند کرمانشاه، اصفهان، آذربایجان غربی و شرقی و… .

تولید کنندگان سود پرک ایران معتقد هستند که با کمک این ماده شیمیایی می توان به تولیدات متنوع و گسترده ای دست پیدا نمود که از ماندگاری و طول عمر بالایی برخوردار هستند.

تولید کنندگان زیادی در ایران وجود دارند، که سود پرک را در انواع قیمت های مختلف به بازارهای جهانی عرضه می کنند. این تفاوت قیمت از ویژگی‌ها و مشخصات خاص مربوط به هر یک از این سود پرک های موجود در بازار سرچشمه می گیرد.لیست قیمت سود پرک | لیست تولید کنندگان سود پرک در ایران

تولید کنندگان سود پرک در ایران

تولید کنندگان سود پرک در ایران با برند معتبر، افراد و شرکت هایی هستند که ضمن آشنایی با نحوه کاربردی که این ماده می تواند به همراه داشته باشد، تعیین کننده قیمت در بازار داخلی و حتی خارجی نیز به شمار می روند .در برخی از کارخانه های تولیدکننده ی سود پرک صادرات سود پرک  با کیفیت و مرغوبیت قابل قبولی به قیمت کارخانه انجام میشود .
سود پرک خالص و ناب با مشخصات زیر تولید شده و روانه بازار می گردد:

 • حالتی کریستالی یا شبیه به دانه های شکر و نمک را دارد.
 • میزان سختی بالایی دارد.
 • واکنش پذیری خوبی دارد.
 • به راحتی می تواند تغییر شکل دهد.
 • مقاومت خوبی را در برابر تغییرات دمایی دارد.
 • در برابر آب و هوای سرد حالت خود را حفظ خواهد کرد.
 • تنوع نسبتا بالایی را شامل می شود.
 • چگالی استاندارد و مناسبی دارد.
 • در دمای بالا به راحتی می تواند ذوب شود و سپس مورد کاربرد قرار گیرد.
 • به ماندگاری مواد خوراکی و غیر خوراکی کمک می نماید.  

تولید کننده سود پرک در ایران، توانسته اند این کالا را بهترین شکل ممکن تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی کنند. سود پرک از محصولات بی نظیر و پرکاربرد در ایران می باشد تولید و تهیه آن از مواد گرانولی نیز سرچشمه می‌گیرد این کالا از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است.

ایران یکی از بهترین تولید کننده سود پرک در دنیا می باشد خط تولید این محصول با پیشرفت تکنولوژی و با استفاده از دستگاه های اتوماتیک جدید می‌گیرد. تولید کننده با موفقیت کامل توانسته است این کالا را با میزان زیادی با کیفیت بالا به سایر کشورهای خاورمیانه عرضه کنند.

این کالا کابرد زیادی در هنگام چاه زنی، و حفره کاری را به همراه دارد. زمینه تولید آن از مواد کاملا شیمایی می باشد. ناگفته نماند، تمام کشورهای سفارش دهنده، عرصه عرضه کنندگان و همچنین خریداران داخلی تولید کننده سود پرک را پوشش داده اند.

لیست قیمت سود پرک در بازار ایران

تولید کنندگان   برای سهولت روند فروش محصول، به ارائه نمونه ای از لیست قیمت پرداخته اند که به کمک آن می توان به بررسی قیمت و مشخصات کالا پرداخت و سپس اقدام به خرید نهایی نمود.
مزایایی که در لیست قیمت سود پرک نهفته، عبارت است از:

 1. بررسی و مقایسه بهتر قیمت ها
 2. آشنایی با نام برند و شرکت های مختلف
 3. آشنایی با مشخصات کلی محصول
 4. اطلاع از نوع کارایی که سود پرک می تواند داشته باشد.
 5. شناخت بهترین نوع غلظت و خلوصی که سود پرک دارد.
 6. سنجش میزان واکنش پذیری سود پرک
 7. بررسی حساسیت نقطه ذوب سود پرک
 8. آشنایی با ترکیبات به کار گرفته شده در سود پرک.
 9. همچنین باید بیان کرد که قیمت با وجود نوسانات ارزی قیمت سود پرک و حتی فیمت عمده سود پرک از ثبات برخوردار نیست و بیشترین دلیل این بی ثباتی نوسانات مربوط به دلار امریکا می باشد.به همین دلیل قیمت سود پرک با توجه به نرخ های ارزی و متاثر از قیمت جهانی سود پرک و بصورت روزانه اعلام میشود .

لیست قیمت سود پرک در ایران، تا کنون بیشتر مشتریان را به سمت خود جذب نموده است. توزیع‌کنندگان برای تعیین قیمت این محصول تدابیر و راهکارهای زیادی را به کار گرفته‌اند.

قیمت عمده انواع سود پرک اصل

تولید کنندگان سود پرک ، این ماده شیمیایی را با کیفیت اصل و مرغوب به بازار عرضه می نمایند و به دلیل آن که از تولیدکنندگان معتبر هستند، اقدام به عرضه آن به قیمت عمده خواهند کرد.
انواع مدل سود پرک را با توجه به خواص و ویژگی هایی که دارند، به صورت زیر طبقه بندی می کنند:

 • سود پرک هیدروکسید سدیم
 • سود پرک غلیظ
 • سود پرک چگالی بالا
 • سود پرک سوزآور
 • سود پرک کاستیک

اگر شما سود پرک را به صورت عمده و کلی تهیه کنید بدون شک قیمت هزینه قابل پرداخت برای شما نصف خواهد شد و شما می توانید با کمترین هزینه این محصول را تهیه نمایید.

تولید و پخش سود پرک باکیفیت

سود پرک با کیفیت، آن نوع از محصولی است که درجه یک و در عین حال دارای خلوص بالاتری باشد. 

سود پرک را به شکل بی بو و با دانه های سفید ریز می توان در بازار پیدا کرد. این نوع از عنصر هر چه سفید تر باشد، به نشانه درجه بالای خلوص و کیفیت آن است. تولیدی های گوناگونی در کشورمان وجود دارند که این نوع از عنصر را تولید می کنند و به بازار عرضه می دارند. 

تولید و پخش کننده سود پرک با کیفیت، این نوع از ماده را در این انواع به فروش می رساند: 

 • پرک 
 • پولک 
 • گرانول 
 • مایع 
 • جامد 

این ها از جمله انواع متعدد این ماده بسیار کاربردی در صنایع مختلف هستند. سود پرک را می توان با آب به راحتی حل کرد؛ البته با در نظر داشت نکات ایمنی. برای همین می شود نوع مایع آن را هم در بازار پیدا نمود. 

تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان سود پرک را به صورت کلی و به بهترین روش های ممکن روانه دست خریداران می کنند‌. پخش سود پرک توسط توزیع‌کنندگان به بهترین صورت انجام می شود.

لیست قیمت سود پرک

لیست قیمت سود پرک قیمت سود پرک، وابسته به نرخ جهانی آن است. 

بیشتر در بازار بوس می باشد که سود پرک را قیمت گذاری می کنند و این تعیین نرخ، وابسته به شرایط سیاسی و اقتصادی یک کشور دارد. با همه این ها اگر قصد دارید تا لیست قیمت سود پرک را به دست آورید، بایستی به فروشگاه هایی مراجعه کنید که این نوع از عنصر را عرضه می دارند. 

در تازه ترین قیمت هایی که اعلام شده، نرخ هر کیلوگرم سود پرک 5000 هزار تومان بوده است. 

بهر حال قیمت سود پرک در حال تغییر است و ثابت نمی باشد. 

شما مشتریان و خریداران این محصول می‌تواند برای اطلاع از لیست قیمت سود پرک به صورت آنلاین و به روز وب سایت معتبر ما مراجعه داشته باشید.

بازار خرید بهترین سود پرک

بازار خرید بهترین سود پرک بهترین سود پرک که نوع درجه یک آن می باشد، به علت کارایی بالایی که دارد، از بازار خوبی هم برخوردار است. 

از نوع درجه یک سود پرک بیشتر کارخانه هایی استفاده می کنند که در این کارها مشغول می باشند: 

 1. تولید انواع سرامیک و کاشی 
 2. تولید انواع لعاب شیشه 
 3. تولید مواد شیمیایی 
 4. تولید انواع چرم 
 5. تولید مواد غذایی 
 6. و غیره 

بهترین سود پرک همان طور که می بینیم، موارد استفاده زیادی دارد. به نوعی در هر صنعتی از آن کار گرفته می شود و به همین دلیل، بازار پرفروشی دارد. 

بازار خرید سود پرک در کشور ایران، با تلاش پی در پی توزیع کنندگان و فروشندگان به بهترین روش اداره و کنترل می شود تاکنون تمام مشتریان توانستند این محصول را در سطح بالایی برای خود با بهترین قیمت به صورت مستقیم تهیه نمایند.

مرکز معتبر پخش سود پرک در کشور

مرکز معتبر پخش سود پرک در کشور پخش سود پرک از سوی مراکز گوناگونی انجام می شود. در این مراکز نمایندگی های شرکت های مختلفی فعالیت می کنند که در درجه بندی های متفاوتی، محصول را عرضه می دارند. 

در شهرهای گوناگون، بازارهای خرید و فروشی برای مواد شیمیایی وجود دارد. در این بازارها پخش سود پرک هم صورت می گیرد. 

اگر قصد خرید این ماده را دارید، توصیه می شود که به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. چنین فروشگاه هایی، نام آشنا هستند. از طرف دیگر سود پرک را در انواع گوناگون می شود از طریق وبسایت های اینترنتی هم به دست آورد. 

پخش این عنصر در فروشگاه های آنلاین انجام شده و شرکت های مختلف تولید کننده هم دارای وبسایت های رسمی ای هستند. آنان از این طریق سود پرک ارزان فیمت را با فروش مستقیم به دست مشتریان خود می رسانند. 

در این مراکز معتبر مجازی، فروشنده و خریداران هر یک می کوشند تا مرغوب ترین نوع سود پرک را بفروشند و در عین حال خریداری کنند. شما هم اگر تاکنون این راه را امتحان نکرده اید، بهتر است که از این پس از طریق فروشگاه های آنلاین، خرید سود پرک را انجام دهید. 

وبسایت ما می‌توانند معتبرترین و شناخته شده ترین مرکز برای عرضه این محصول به سرتاسر نقاط داخلی و خارجی کشور باشد.

گروه تامین کننده سود پرک در تهران

گروه تامین کننده سود پرک در تهران گروه تامین کننده سود پرک در تهران، شرکت های تولید کننده و نمایندگی های آنان می باشند. 

این مجموعه، قصد دارند تا نیاز بازار پایتخت را از طریق تولید و وارد کردن سود پرک بر طرف کنند. آنان با در اختیار داشتن مراکز گوناگون، محصول و کالای شان را به سایر شهرها هم می فرستند. به نوعی تهران، بازار پخش نیز محسوب می شود. 

به همین دلایل است که بیشتر نمایندگی شرکت های تولیدی در تهران وجود دارند. این تأمین کنندگان در تلاش هستند تا در کیفیت ها و هم چنین انواع متنوع، سود پرک را در دسترس مشتریانی که بیشتر کارخانه داران هستند، بگذارند. 

تمام تامین کنندگان ایرانی برای تولید و تهیه سود پرک از مواد اولیه کاملا با کیفیت استفاده نموده و تا کنون توانستند این محصول را در سطح بالایی از مرغوبیت تولید نمایند.

تاثیر بسته بندی سود پرک بر میزان فروش آن

تاثیر بسته بندی سود پرک بر میزان فروش آن مجموعه ما توجه زیادی نسبت به بسته بندی سود پرک جهت حفظ کیفیت و همچنین جلب نظر مشتریان داشته است اگر سود پرک تولیدی در کیسه هایی با کیفیت پایین بسته بندی شود، هوا و رطوبت به داخل کیسه نفوذ کرده و موجب به همچسبیدگی و کلوخه شدن می شود. این امر موجب کاهش و افت کیفیت سود پرک شده و از این محصول نمی توان استفاده نمود.

بسته بندی و کیسه های سود پرک حتما می بایست با استفاده از نخ محکم پلی استری دوخته شوند زیرا اگر از نخ معمولی استفاده شود ، سود پرک به مرور نخ دوخت را دچار پوسیدگی نموده و در خود حل می نماید. بطوریکه با ورود هوا به داخل کیسه ها ، سود پرک تبدیل به کلوخ گردیده و با ترکیب هوا و هیدروکسید سدیم ماد کلوخه شده متورم و به مرور کیسه از هم شکافته و متلاشی می گردد. بنابراین بسته بندی اصولی کیسه های سود پرک، جهت حفظ کیفیت آن لازم و ضروری است.

ما در مجموعه خود سود پرک را پس از پروسه تولید با بسته بندی اصولی خدمت مشتریان داخلی و خارجی عرضه می کنیم. این کیسه ها مقاوم در برابر خوردگی و رطوبت می باشند. کیسه سود پرک مجموعه ما از جنس پلی پروپیلن با پوشش پلی اتیلن می باشد. این کیسه سود پرک دوجداره (لمینیت دار) و دارای دوخت مناسب است که مناسب ترین کیسه سود پرک از جهت مقاومت بالا در برابر اسیدها و بازها می باشد.

بزرگترین عرضه کنندگان سود پرک در ایران

بزرگترین عرضه کنندگان سود پرک در ایران کشور ایران بدلیل داشتن منابع طبیعی به پیشرفت های عظیمی در صنعت پتروشیمی دست یافته است. ایران موفق شده است که به یکی از تولیدکنندگان و عرضه کننده مطرح سود پرک در دنیا تبدیل شده است. این توانمندی در پی همت برخی از صنعتگران بومی و متعهد در همین سالهای اخیر ایجاد شده است. این حجم از تولید علاوه بر تامین نیازهای داخلی موجب شده است تا ایران به صادرات سود پرک نیز بپردازد. سود پرک پارس کلر تولیدی در صنایع داخلی ایران از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. سود پرک ایران بازارهای کشورهای منطقه خاورمیانه را بدست گرفته است. مهم ترین مقصدهای صادراتی ایران کشورهایی چون هند، پاکستان، ترکیه، عراق و کشورهای آسیای میانه می باشد. در مجموعه های بسیاری امکان فروش سود پرک به صورت آنلاين فراهم شده است و شما مشتریان گرانقدر از تمام نقاط ایران می توانید به سرعت و در کم ترین زمان سود پرک مرغوب به هر مقدار که بخواهید به راحت ترین شکل ممکن سفارش دهید و تحویل بگیرید. مراجع فروش سود پرک در شهرهای دیگر از جمله شیراز، مشهد، تهران و… نمایندگی فروش هم دارند و خرید از این طریق هم بسیار اقتصادی می باشد.

8

 1. با عرض سلام و خسته نباشید.اگر قبلا از من در مورد سود پرک میپرسیدن یا حرف می‌زدند نمی دانستم چیه.ولی الان که مطالب سایتو مطالعه کردم اطلاعاتی در مورد این ماده پر کاربرد به دست آوردم.ممنون بابت گذاشتن این اطلاعات در سایت.موفق باشید

 2. سلام و خدا قوت خدمت شما
  انشالله که کسب و کارتان پر رونق باشه من خودم تولیدکننده پودر لباسشویی هستم و از سود پرک استفاده میکنم.سود پرک قدرت شستشوی پودر رو بالا میبره

 3. سلام. باتشکرازتولیدکنندگان زحمتکش.توصیه مبشودبراخریدپرک صنعتی به این سایت مراجعه فرمایید

 4. سلام ممنون از سایت و شرکت خوبتون بابت این محصولی که برای بنده و کارخونه هنگام فرستادین یعنی سود پرک .خرید اول رو اعتماد کردیم به هم ایشالا که حتما از شما خرید های دیگری هم خواهم داشت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما