فروش سود پرک
خانه / سود پرک / لیست قیمت سود پرک | لیست تولید کنندگان سود پرک در ایران

لیست قیمت سود پرک | لیست تولید کنندگان سود پرک در ایران

تولید کنندگان سود پرک به عرضه لیست قیمت سود پرک پرداخته اند که در آن می توان با مشخصات و نوع کارایی که این مدل از مواد شیمیایی شامل می شود، به راحتی آشنایی پیدا کرد. در این لیست همچنین می توان به مقایسه آخرین تغییرات و نوساناتی که در بازار وجود دارد نیز پرداخت.

سود پرک از جمله مواد شیمیایی پرکاربردی است که در اکثر تولیدات دارویی و غذایی کارایی مفید و سازنده ای را دارد ..سود پرک یکی از مواد شیمیایی پر کاربرد در صنعت است که در واقع همان سدیم هیدروکسید میباشد و از ترکیب سدیم هیدروژن و اکسیژن تشکیل شده است .سود پرک در بین مصرفکنندگان با نام های مختلفی از جمله سود جامد ، سود سوزاور ، سود کاستیک و سود هیدروکسید و همچنین در زمینه ی تجاری با نام تجاری کاستیک سودا شناخته میشود .سود پرک یک مایع قلیایی بی رنگ و بدون بو است . به هنگام استفاده از ان به علت خاصیت خورندگی ان باید از دستکش استفاده کنیم .
تولیدکنندگان این ماده در اکثر استان هایی مستقر هستند که صنعتی محسوب می شوند. مانند کرمانشاه، اصفهان، آذربایجان غربی و شرقی و… .

تولید کنندگان سود پرک ایران معتقد هستند که با کمک این ماده شیمیایی می توان به تولیدات متنوع و گسترده ای دست پیدا نمود که از ماندگاری و طول عمر بالایی برخوردار هستند.

لیست قیمت سود پرک | لیست تولید کنندگان سود پرک در ایران

تولید کنندگان سود پرک در ایران

تولید کنندگان سود پرک در ایران با برند معتبر، افراد و شرکت هایی هستند که ضمن آشنایی با نحوه کاربردی که این ماده می تواند به همراه داشته باشد، تعیین کننده قیمت در بازار داخلی و حتی خارجی نیز به شمار می روند .در برخی از کارخانه های تولیدکننده ی سود پرک صادرات سود پرک  با کیفیت و مرغوبیت قابل قبولی به قیمت کارخانه انجام میشود .
سود پرک خالص و ناب با مشخصات زیر تولید شده و روانه بازار می گردد:

 • حالتی کریستالی یا شبیه به دانه های شکر و نمک را دارد.
 • میزان سختی بالایی دارد.
 • واکنش پذیری خوبی دارد.
 • به راحتی می تواند تغییر شکل دهد.
 • مقاومت خوبی را در برابر تغییرات دمایی دارد.
 • در برابر آب و هوای سرد حالت خود را حفظ خواهد کرد.
 • تنوع نسبتا بالایی را شامل می شود.
 • چگالی استاندارد و مناسبی دارد.
 • در دمای بالا به راحتی می تواند ذوب شود و سپس مورد کاربرد قرار گیرد.
 • به ماندگاری مواد خوراکی و غیر خوراکی کمک می نماید.  

لیست قیمت سود پرک در بازار ایران

تولید کنندگان   برای سهولت روند فروش محصول، به ارائه نمونه ای از لیست قیمت پرداخته اند که به کمک آن می توان به بررسی قیمت و مشخصات کالا پرداخت و سپس اقدام به خرید نهایی نمود.
مزایایی که در لیست قیمت سود پرک نهفته، عبارت است از:

 1. بررسی و مقایسه بهتر قیمت ها
 2. آشنایی با نام برند و شرکت های مختلف
 3. آشنایی با مشخصات کلی محصول
 4. اطلاع از نوع کارایی که سود پرک می تواند داشته باشد.
 5. شناخت بهترین نوع غلظت و خلوصی که سود پرک دارد.
 6. سنجش میزان واکنش پذیری سود پرک
 7. بررسی حساسیت نقطه ذوب سود پرک
 8. آشنایی با ترکیبات به کار گرفته شده در سود پرک.
 9. همچنین باید بیان کرد که قیمت با وجود نوسانات ارزی قیمت سود پرک و حتی فیمت عمده سود پرک از ثبات برخوردار نیست و بیشترین دلیل این بی ثباتی نوسانات مربوط به دلار امریکا می باشد.به همین دلیل قیمت سود پرک با توجه به نرخ های ارزی و متاثر از قیمت جهانی سود پرک و بصورت روزانه اعلام میشود .

قیمت عمده انواع سود پرک اصل

تولید کنندگان سود پرک ، این ماده شیمیایی را با کیفیت اصل و مرغوب به بازار عرضه می نمایند و به دلیل آن که از تولیدکنندگان معتبر هستند، اقدام به عرضه آن به قیمت عمده خواهند کرد.
انواع مدل سود پرک را با توجه به خواص و ویژگی هایی که دارند، به صورت زیر طبقه بندی می کنند:

 • سود پرک هیدروکسید سدیم
 • سود پرک غلیظ
 • سود پرک چگالی بالا
 • سود پرک سوزآور
 • سود پرک کاستیک

تولید و پخش سود پرک باکیفیت

سود پرک با کیفیت، آن نوع از محصولی است که درجه یک و در عین حال دارای خلوص بالاتری باشد. 

سود پرک را به شکل بی بو و با دانه های سفید ریز می توان در بازار پیدا کرد. این نوع از عنصر هر چه سفید تر باشد، به نشانه درجه بالای خلوص و کیفیت آن است. تولیدی های گوناگونی در کشورمان وجود دارند که این نوع از عنصر را تولید می کنند و به بازار عرضه می دارند. 

تولید و پخش کننده سود پرک با کیفیت، این نوع از ماده را در این انواع به فروش می رساند: 

 • پرک 
 • پولک 
 • گرانول 
 • مایع 
 • جامد 

این ها از جمله انواع متعدد این ماده بسیار کاربردی در صنایع مختلف هستند. سود پرک را می توان با آب به راحتی حل کرد؛ البته با در نظر داشت نکات ایمنی. برای همین می شود نوع مایع آن را هم در بازار پیدا نمود. 

لیست قیمت سود پرک

لیست قیمت سود پرکقیمت سود پرک، وابسته به نرخ جهانی آن است. 

بیشتر در بازار بوس می باشد که سود پرک را قیمت گذاری می کنند و این تعیین نرخ، وابسته به شرایط سیاسی و اقتصادی یک کشور دارد. با همه این ها اگر قصد دارید تا لیست قیمت سود پرک را به دست آورید، بایستی به فروشگاه هایی مراجعه کنید که این نوع از عنصر را عرضه می دارند. 

در تازه ترین قیمت هایی که اعلام شده، نرخ هر کیلوگرم سود پرک ۵۰۰۰ هزار تومان بوده است. 

بهر حال قیمت سود پرک در حال تغییر است و ثابت نمی باشد. 

بازار خرید بهترین سود پرک

بازار خرید بهترین سود پرک بهترین سود پرک که نوع درجه یک آن می باشد، به علت کارایی بالایی که دارد، از بازار خوبی هم برخوردار است. 

از نوع درجه یک سود پرک بیشتر کارخانه هایی استفاده می کنند که در این کارها مشغول می باشند: 

 1. تولید انواع سرامیک و کاشی 
 2. تولید انواع لعاب شیشه 
 3. تولید مواد شیمیایی 
 4. تولید انواع چرم 
 5. تولید مواد غذایی 
 6. و غیره 

بهترین سود پرک همان طور که می بینیم، موارد استفاده زیادی دارد. به نوعی در هر صنعتی از آن کار گرفته می شود و به همین دلیل، بازار پرفروشی دارد. 

مرکز معتبر پخش سود پرک در کشور

مرکز معتبر پخش سود پرک در کشورپخش سود پرک از سوی مراکز گوناگونی انجام می شود. در این مراکز نمایندگی های شرکت های مختلفی فعالیت می کنند که در درجه بندی های متفاوتی، محصول را عرضه می دارند. 

در شهرهای گوناگون، بازارهای خرید و فروشی برای مواد شیمیایی وجود دارد. در این بازارها پخش سود پرک هم صورت می گیرد. 

اگر قصد خرید این ماده را دارید، توصیه می شود که به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. چنین فروشگاه هایی، نام آشنا هستند. از طرف دیگر سود پرک را در انواع گوناگون می شود از طریق وبسایت های اینترنتی هم به دست آورد. 

پخش این عنصر در فروشگاه های آنلاین انجام شده و شرکت های مختلف تولید کننده هم دارای وبسایت های رسمی ای هستند. آنان از این طریق سود پرک ارزان فیمت را با فروش مستقیم به دست مشتریان خود می رسانند. 

در این مراکز معتبر مجازی، فروشنده و خریداران هر یک می کوشند تا مرغوب ترین نوع سود پرک را بفروشند و در عین حال خریداری کنند. شما هم اگر تاکنون این راه را امتحان نکرده اید، بهتر است که از این پس از طریق فروشگاه های آنلاین، خرید سود پرک را انجام دهید. 

گروه تامین کننده سود پرک در تهران

گروه تامین کننده سود پرک در تهرانگروه تامین کننده سود پرک در تهران، شرکت های تولید کننده و نمایندگی های آنان می باشند. 

این مجموعه، قصد دارند تا نیاز بازار پایتخت را از طریق تولید و وارد کردن سود پرک بر طرف کنند. آنان با در اختیار داشتن مراکز گوناگون، محصول و کالای شان را به سایر شهرها هم می فرستند. به نوعی تهران، بازار پخش نیز محسوب می شود. 

به همین دلایل است که بیشتر نمایندگی شرکت های تولیدی در تهران وجود دارند. این تأمین کنندگان در تلاش هستند تا در کیفیت ها و هم چنین انواع متنوع، سود پرک را در دسترس مشتریانی که بیشتر کارخانه داران هستند، بگذارند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز عرضه سود پرک به صورت عمده

 سود پرک یا هیدروکسید سدیم، ماده ای جامد و سفید رنگ بوده که در درجه خلوص های متفاوتی تولید می گردد. اما در میان نمونه های تولید شده از سود ۹۹ درصد می توان

پاسخی بگذارید

آراد شیمی