فروش سود پرک
خانه / رشته صابون / مرجع فروش عمده رشته صابون

مرجع فروش عمده رشته صابون

رشته صابونی یکی از مواد شوینده پرکاربرد و نسبتا جدیدی است که ویژگی های مطلوب تری نسبت به دیگر مواد شوینده دارد، به همین دلیل است که این محصول با وجود مدت زمان کوتاه عرضه، در لیست محبوبترین و مصرفی ترین شوینده ها قرار گرفته است؛ رشته صابون به واقع صابون خرد شده و یا کوچک شده ای است که قدرت پاک کنندگی بالاتر و همچنین کاربرد آسانتری دارد.

مرجع فروش عمده رشته صابون

اطلاعات کافی درباره رشته صابون

اطلاعات کافی درباره رشته صابون رشته صابون به مانند دیگر مواد در نتیجۀ واکنش های شیمیایی و امور آزمایشگاهی تولید می شود، غالبا این محصولات از از دو بخش آب دوست و آبگریز تشکیل می شوند؛ سدیم دودسیل بنزن سولفونات نام علمی دیگری است که برای این دسته از مواد شوینده به کار برده می شود.
صابون از مواد اولیه مختلفی از قبیل اسیدهای چرب، نمک ها و گاها برخی فلزات تولید می شود؛ بخش آبدوست صابون با برقراری پیوند هیدروژنی با مولکول های آب، در آن حل می شود، از سوی دیگر بخش آبگریز با اتصال به آلودگی ها موجب جداسازی و پراکندگی لکه در آب می شود.

رشته صابون قدرت پاک کنندگی و انحلال بیشتری دارد، چرا که این ماده به واسطه ریز بودن خود، سطح تماس بیشتری با مولکول های آب داشته و به شکل ساده تری واکنش های لازمه را صورت می دهد؛ همچنین شایان ذکر است که این کالای با ارزش به واسطه ترکیبات خود، در آب های سرد، آب های گرم و آب های سنگین (آبی با میزان املاح و سدیم بالا) نیز به خوبی قدرت پاک کنندگی خود را حفظ می نماید.

خرید رشته صابون با بهترین قیمت

خرید رشته صابون با بهترین قیمت خرید رشته صابون گزینه ایده آل تری در مقایسه با تهیه دیگر نمونه های مواد مدنظر است، چرا که این ماده وزن کمتر و مقدار بیشتری دارد؛ از آنجایی که این محصول بدون دخالت واسطه ها و به شکل مستقیم در اختیار مصرف کنندگان قرار داده می شود، امکان خرید عمده و نامحدود آن نیز وجود دارد.
عدم حضور دلالان در فرایند خرید با اعمال تاثیری مستقیم بر روی قیمت رشته صابون، امکان خریدی ارزان تر را فراهم می آورد؛ در ثانی مشتریان می توانند با استفاده از روش خرید عمده، با صرف هزینه های کمتر به مقدار بیشتری از محصولات دست یابند.

عرضه عمده و مستقیم رشته های با کیفیت و درجه یک صابونی به مصرف کنندگان داخلی منتهی نمی شود، بلکه این کالاها در قالب بسته بندی هایی مناسب و استریل شده به کشورهای دور و نزدیک جهان نیز صادر می شوند تا علاوه بر رفع نیازهای آنها، سود خیره کننده ای را نیز متوجه حال تولید کنندگان سازند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید رشته صابون با بهترین کیفیت

رشته صابونی محصولی می باشد که به پودر شوینده اضافه می شود و این محصول که می توان ان را تولید نسل جدید دانست در کارخانه تولید رشته صابون با برگرفتن از  دانش روز

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی