مرکز تجاری کاستیک سود

کاستیک سود، ماده شیمیایی پر مزایا و ارزشمندی می باشد، که در صنایع زیادی، مورد استفاده قرار می گیرد. مرکز تجاری کاستیک سود بسیار ممتازی در کشور، کاستیک سود را به طور ویژه توزیع می کند. علاوه بر اینکه قیمت کاستیک سود بسیار ارزان می باشد، کیفیت آن نیز بسیار مرغوب و عالی می باشد. در حال حاضر کاستیک سود به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن، ارسال می شود.

مرکز تجاری کاستیک سود

روش صنعتی تولید سود پرک

روش صنعتی تولید سود پرک سه روش برای تولید سود پرک صنعتی رایج است، به طور مثال با روش هایی نظیر: جیوه ای، غشایی و دیافراگ می توان سود پرک را تولید کرد. در روش تولید جیوه ای سود پرک، کلر در مایع سود وجود ندارد، به طوری که سود پرک بدون کلر تولید می شود.

در روش تولید سود پرک به صورت دیافراگم، هیدروژن، سود پرک و کلر با هم برای تولید سود پرک استفاده می شوند. در روش غشایی نیز محلول آب سدیم کلرید فقط در یک سلول غشایی برای تولید سود پرک می باشد. به طور رایج سود پرک صنعتی به صورت غشایی تولید می شود.

به طور کلی سود پرک با خاصیت NaOH 98% مورد استفاده قرار می گیرد. دمای ذوب این ماده حدودا 1388 درجه سانتی گراد می باشد، و چگالی آن نیز تقریبا 13/2 گرم بر سانتی متر مکعب است. سود پرک حاوی کاربرد و مزایا بسیار زیادی در صنعت های مختلف می باشد، به طوری که هر روزه افراد زیادی سود پرک را مورد استفاده قرار می دهند.

پخش عمده انواع کاستیک سود

پخش عمده انواع کاستیک سود خرید و فروش انواع کاستیک سود نسبت به قدیم، بسیار پیشرفت کرده است، به طوری که پخش کنندگان بسیار زیادی این ماده شیمیایی را عرضه می کنند و همینطور تقاضا کنندگان بسیاری نیز کاستیک سود را تهیه کرده و کاستیک سود را مورد استفاده قرار می دهند.

عمده انواع کاستیک سود را می توانید با قیمت بسیار ارزان تهیه کنید، زیرا در حال حاضر پخش کننده کاستیک سود، بسیار سابقه داری در کشور، انواع کاستیک سود مرغوب عمده را با قیمت بسیار ارزان و ویژه برای سراسر نقاط کشور عزیزمان ایران توزیع می کند.

برای کسب اطلاعات بیش تر درباره سود پرک ارزان مرغوب، می توان به کارشناسان فروش کاستیک سود، به صورت تلفنی یا اینترنتی مراجعه نمود و اطلاعات بیش تری را درباره این کاستیک سود، به صورت رایگان دریافت کرد، سپس در صورت نیاز به کاستیک سود نیز می توان بسیار سریع و راحت، کاستیک سود را با هر مقداری سفارش نمود، و کاستیک سود را با گذشت زمان بسیار کمی، از سوی واسطه های معتبر و رسمی کشور، تحویل گرفت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما