فروش سود پرک
خانه / سود پرک / مرکز تولید سود پرک در کرمانشاه

مرکز تولید سود پرک در کرمانشاه

بدون شک می توان گفت یکی از مواد شیمیایی بسیار مهمی که امروزه ردپای آن در صنایع گسترده ای از کشور دیده می شود، سود پرک است که آن را با عناوین مختلفی از جمله سود سوزآور نیز می شناسند. اکنون با توجه به اهمیت بالای این ماده، مراکز تولید بسیاری در کشور تحت عنوان شرکت سود پرک به فعالیت در حوزه تولید این محصول پرداخته اند که از این میان می توان شرکت سود پرک کرمانشاه را نام برد که بهترین و خالص ترین نوع این ماده را تحویل داده است.

مرکز تولید سود پرک در کرمانشاه

کاربرد سود پرک در صنعت تولید شمع

کاربرد سود پرک در صنعت تولید شمع هنگامی که سه عنصر مهم مانند سدیم، اکسیژن و هیدروژن در کنار هم قرار می گیرند، فرمولی شیمیایی شکل گرفته که به موجب آن ماده شیمیایی موثری همچون سود پرک تولید می گردد، این ماده به محض تماس با آب از خاصیت خورندگی برخوردار گشته و لذا باید در حین حمل و نقل یا حتی کار با آن، موازین مراقبتی را اعمال نمود.
همچنین باید گفت این ماده به شکل جامد بوده و از پرک های سفید رنگ برخوردار می باشد و علت نامگذاری آن به سود پرک، همین است.

موضوع دیگری که راجع به این محصول در ادامه خواهیم گفت، کاربرد سود پرک در صنعت تولید شمع می باشد که در این خصوص باید اعلام داشت با توجه به اینکه سود پرک از خاصیت سفید کنندگی زیادی برخوردار بوده و همینطور خاصیت قلیایی فوق العاده ای دارد، لذا از آن برای تولید شمع های روشنایی و تزئینی مختلف در صنایع شمع سازی بهره برده و محصولات بسیاری را توسط این ماده می سازند.

فروش بهترین انواع سود پرک کرمانشاه

فروش بهترین انواع سود پرک کرمانشاه در حال حاضر فروش بهترین انواع سود پرک کرمانشاه به صورت عمده آغاز شده و می توانید طی یک فرصت استثنایی از یک ماده شیمیایی فوق مهم و کاربردی برخوردار شوید، گفتنی است انواع سود پرک سدیم هیدروکسید که در واحدهای تولیدکننده برتر کرمانشاه تولید گشته، خلوص بسیار بالا در حدود ۹۹/۹ درصد را به خود اختصاص داده و همراه با بسته بندی های مشخص از جمله کیسه های چند لایه لمینتی ۲۵ کیلویی ضد آب ارائه شده اند.

همچنین باید گفت این محصولات از مش ۱ تا ۳ میلیمتری برخوردار بوده و می توانید آنها را به شکل های مختلف از جمله این محصولات سفارش دهید:

  1. سود پرک ورقه ای جامد: به صورت ورقه های درشت دیده شده و مورد توجه بسیار از سوی صنایع مختلف قرار گرفته است.
  2. سود پرک گرانوله: این نوع از سود پرک که دارای دایره های گرد و کوچک می باشد هم مشخصات و کاربردهای مختص به خود را داشته و یکی از بهترین انواع سود پرک به شمار می آید.
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدکنندگان سود پرک در مشهد

سود پرک ماده ای جامد و سفید رنگ است که PH بالای ۱۳ دارد، از این رو خاصیت قلیایی بسیار بالایی دارد. از خواص این ماده می توان در تولید محصولات صنعتی استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید