فروش سود پرک
خانه / سود مایع / مرکز فروش سود مایع ۵۰ درصد در کشور

مرکز فروش سود مایع ۵۰ درصد در کشور

سود مایع ماده ای است که رنگ آن سفید و شفاف می باشد. این ماده هیچ بویی ندارد و کاربرد آن در صنعت کاغذ سازی، شمع سازی و … بسیار زیاد است. غلظت ها در این ماده متفاوت است که یکی از آنها ۵۰ درصد می باشد. سود مایع ۵۰ درصد فروش بالایی در ایران دارد که می توان آن را در کیفیت های مختلف خریداری کرد. امروزه، این مرکز به عنوان یک فروشنده معتبر می تواند شما را به بهترین سود مایع با غلطت ۵۰ درصد با قیمت های کمتر از بازار برساند.

مرکز فروش سود مایع 50 درصد در کشور

ویژگی های منحصر بفرد سود مایع

ویژگی های منحصر بفرد سود مایع سود مایع از محصولات پرمصرف است که دارای ویژگی های منحصر بفردی می باشد. این ماده بی رنگ و بی بو، خاصیت قلیایی زیادی از خود دارد و باعث شده در موارد گوناگون از آن استفاده شود.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن در صنعت کاغذ سازی می باشد و به عنوان پرکاربردترین مواد شیمیایی دنیا شناخته شده است. همچنین، حل شدن سود مایع در آب بسیار آسان است، اما در محصولات دیگر مثل متانول و گلیسیرین کمی دیرتر و به نسبت مساوی حل خواهد شد.

این ماده در دمای کم پایداری بالایی دارد، اما نمی تواند در حرارت و گرمای زیاد پایدار باشد، بنابراین غیر پایدار می شود.

واکنش پذیری این ماده شیمیایی بسیار بالاست. یعنی اگر بیرون باشد با دی اکسید کربنی که در هوا وجود دارد مخلوط می شود.

اگر بخواهیم به نقطه جوش و انجماد سود مایع بپردازیم، باید گفت که در دمای ۱۴۵ درجه سانتی گراد جوش می آورد و در دمای ۴٫۴ درجه سانتی گراد به نقطه ی انجماد می رسد.

بازار خرید سود مایع ۵۰ درصد با بهترین قیمت

بازار خرید سود مایع 50 درصد با بهترین قیمت خرید سود مایع این روزها زیاد است، چون کاربرد این محصول بسیار بالاست و در تولید بعضی از محصولات نقش خوبی را ایفا می کند.

قیمت سود مایع همیشه در حال تغییر است، چون برندها زیاد می باشد و حتی در زمینه ی مرغوبیت و کیفیت هم تنوع بالاست. برای همین، مشتریان در هنگام خرید این محصول با قیمت های متفاوتی رو به رو می شوند.

خوشبختانه، با فروش سود مایع به صورت اینترنتی دیگر مشتریان نگران گران بودن قیمت نیستند. چون، خرید به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام می شود و هزینه های زیادی مثل حمل و نقل، واسطه ها و … کاهش و یا حذف می گردد.

بخاطر همین مزایا باعث شده تا بازار خرید سود مایع داغ باشد و مشتریان بتوانند انواع این محصول را در غلظت های ۵۰ درصد یا کمتر و بیشتر با توجه به نیازشان سفارش دهند و آنها را با بهترین قیمت در بسته بندی های مناسب تحویل گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید سود مایع ۵۰% اروند

سود مایع داری نقطه جوش ۱۴۵درجه سانتی گراد و نقطه انجماد ۴.۴ می باشد .محلول سود مایع بر اثر شوک و گرمای بالا منفحر می شود و به سرعت دی اکسید کربن را جذب خواهد کر

پاسخی بگذارید

آراد شیمی