فروش سود پرک
خانه / مرکز فروش سود پرک صنعتی تهران

مرکز فروش سود پرک صنعتی تهران

سود سوز آور،چربی گیر صنعتی، هیدروکسید سدیم نام های به کار برده شده برای  ماده ای شیمیایی با فرمول NaOH می باشد. سودها برای کاربردهای مختلفی از جمله صنعتی، آزمایشگاهی و … به کار برده می شود. امروزه سودها با برندهای متفاوتی روانه بازار می شوند که از این میان سود پرک تهران از جمله برندهای معروف در خاورمیانه می باشد. 

مرکز فروش سود پرک صنعتی تهران

مشخصات بهترین سود پرک صنعتی

مشخصات بهترین سود پرک صنعتی سود یکی از فراورده های مهم در صنایع گوناگون می باشد این ماده با نام های هیدروکسید سدیم، چربی گیر صنعتی، سود کاستیک پرک، کاستیک سودا نیز شناخته شده است. 

از جمله صنایعی که سود کاربرد دارد می توان به صنایع کاغذ سازی اشاره کرد در صنعت تولید کاغذ از سود به عنوان خالص کننده استفاده می کنند در نتیجه مواد ناخالص از بین رفته  و سلولز خالص تهیه می شود و در نتیجه باعث تولید کاغذ مرغوب تر می شود. همچنین از سود در صنعت آلومینیوم، صابون سازی، صنایع غذایی، تصفیه فاضلاب ها و صنایع پتروشیمی نیز کاربرد دارد.

از جمله مزایای استفاده از سود پرک می توان به خالص بودن آن اشاره کرد همچنین سود پرک از نظر انبارداری و حمل و نقل بسیار مقرون به صرفه و آسان بهتر از سود های مایع می باشد. 

سود پرک صنعتی از آنجا که در واحد بزرگتر تولید میزان ناخالصی در آن بسیار کمتر می باشد و از خلوص بالایی برخوردار است همچنین سود پرک صنعتی در بسته بندی هایی مطابق با نیاز بازار و همچنین با استاندارهای جهانی اقدام به بسته بندی میکنند.

بنابراین می توان از جمله مشخصات بهترین سود پرک به بسته بندی، خلوص حمل آسان تر و مقرون به صرفه بودن آن اشاره کرد. 

قیمت خرید سود پرک تهران در بازار

قیمت خرید سود پرک تهران در بازار سود پرک با برندهای مختلف در حال تولید و عرضه می باشد سود پرک از خلوص بالایی برخوردار می باشد و بسیار مقرون به صرفه می باشد و همچنین از آنجایی که سود در حالت جامد واکنش پذیری ندارد از خطرات کمتری نیز برخوردار می باشد. 

سود پرک تهران از بهترین برندهای موجود در بازار ایران می باشد که علاوه بر بازار ایران از شهرت بالایی در بازارهای خاورمیانه برخوردار می باشد. 

سود پرک تهران هم به صورت عمده و هم به صورت جزیی قابل عرضه می باشد بنابراین شما برای خرید سود پرک نیاز است تا بسته به نیاز خود و نوع مصرف خود با عرضه کنندگان مستقیم و معتبر تماس حاصل فرمایید و یا به با مراجعه به سایت فروش این تولید کننده محصول مرغوب تر و مقرون به صرفه تهیه فرمایید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع سود پرک کریستال

خرید انواع سود پرک کریستال در سطح کشور به وفور و در گستردگی فراوانی انجام می شود چون این ماده نقش مهمی را در صنایع مختلفی ایفا می کند، خریدار نیز می تواند آن را

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی