مرکز فروش سود پرک صنعتی قم

مرکز فروش سود پرک قوم آماده عرضه و فروش این محصول به صورت عمده و نیز با بهترین قیمت به تمام نقاط کشور می باشد. سود پرک قم به عنوان ماده ی اولیه ی پر کاربرد در صنایع مختلف استفاده می گردد.

مرکز فروش سود پرک صنعتی قم

سود پرک صنعتی در کجا کاربرد دارد؟

سود پرک صنعتی در کجا کاربرد دارد؟ سود پرک دارای فرمول شیمیایی NaOH می باشد و به صورت جامد و مایع وجود دارد. سود پرک شکل جامد NaOH می باشد که بسیار پر کاربرد و پر طرفدار در انواع صنایع می باشد.

سود پرک جامد، سفید رنگ و فاقد بو می باشد و می تواند رطوبت موجود در هوا را جذب کند، بنابراین به هنگام انتقال آن باید از بسته بندی ها و وسایل نقلیه مناسب استفاده نمود تا رطوبت نگیرد و خراب نگردد.

سود پرک صنعتی دارای کاربرد های متنوعی در صنایع مختلف می باشد. از جمله کاربرد های سود پرک در کاغذ سازی، دارو سازی، نساجی، انواع صابون، صنایع آلومینیم و کارهای آزمایشگاهی و… را می توان نام برد.

تولید سود پرک بسیار مهم بوده زیرا سود پرک یکی از مواد اولیه اصلی برای بسیاری از مواد شیمیایی محسوب می گردد. بنابراین تولید آن از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و یک تجارت مفید نیز برای کشورمان محسوب می گردد، زیرا این محصول علاوه بر مصارف داخلی دارای صادرات به کشور های دیگر نیز می باشد.

سود پرک در واقع یک باز قوی بوده و به سود سوز آور نیز شناخته می شود. هنگام کار با آن باید احتیاط کرد زیرا در صورت تماس با پوست،آن را می سوزاند یا در صورت بلعیدن آن، باعث ایجاد مشکل در گلو و مخاط آن شده همچنین علایم شدید گوارشی چون استفراغ و اسهال را پدید می آورند. بوییدن و استنشاق طولانی مدت کسانی که مدام با سود کار می کنند باعث ایجاد آسیب های جبران ناپذیر ریوی می گردد.

بنابراین هنگام کار با سود پرک باید جانب احتیاط را رعایت نمود و از وسایل حفاظت شخصی برای کاهش و جلوگیری از آسیب های احتمالی استفاده نمود.

بازار بزرگ فروش سود پرک قم

بازار بزرگ فروش سود پرک قم بازار بزرگ فروش سود پرک قم، آماده عرضه و خدمات رسانی به تمام نقاط کشور می باشد. سود پرک خالص با بهترین کیفیت و قیمت به فروش می رسد. برای خرید و نیز اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ما مراجعه و با شماره های ما تماس حاصل فرمایید. همکاران ما ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی و راهنمایی شما می باشند. انتقال سود پرک نیز در بسته بندی های محکم و غیر قابل نفوذ و با وسایل نقلیه مجهز صورت می گیرد تا هیچ گونه رطوبتی وارد سود پرک نگردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما