فروش سود پرک
خانه / سود سوزآور / نمایندگی فروش سود سوزآور مایع قم

نمایندگی فروش سود سوزآور مایع قم

سود مایع قم یکی دیگر از برند های موجود در سطح بازار برای خرید مشتریان بوده است. این ماده شیمیایی همان سدیم هیدروکسید می باشد که با این نام در سطح کشور مورد تجارت قرار گرفته است. سود مایع دارای خاصیت قلیایی بوده است که به دلیل داشتن این خاصیت در صنایع متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. سود مایع یکی از پرکاربردترین مواد شیمیایی در سطح جهان بوده است. 

نمایندگی فروش سود سوزآور مایع قم

استفاده از سود مایع در کجا اهمیت دارد؟

استفاده از سود مایع در کجا اهمیت دارد؟ با توجه به این مسئله که این ماده شیمیایی یکی از مواد قوی در زمینه بازی بوده است به همین دلیل یکی از مواد صنعتی مهم در سطح کشور به حساب می آید. یکی از کاربردهای این ماده این است که در صنعت کاغذ سازی از سود مایع نیز استفاده می کنند.

کاربردهای سود کاستیک در سطح دنیا بسیار بیشتر بوده است که در این جا به چند مورد از این موارد اشاره می کنیم:

در صنعت مواد شیمیایی برای تعیین کردن میزان غلظت اسید های مجهول از این ماده استفاده می شود. 

یکی دیگر از موارد استفاده این ماده در صنعت رنگرزی بوده است که در صنایع به این منظور نیز به کار برده می شود. در صنعت کاغذ و کارتن نیز از سود مورد نظر استفاده می کنند. یکی دیگر از موارد استفاده از این مواد شیمیایی در صنعت چرم نساجی بوده است که در زمینه ریسندگی و بافندگی نیز به کار برده می شود.

یکی دیگر از موارد استفاده از این ماده در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی بوده است که برای خالص سازی و جدا کردن محلول های مورد نظر از این ماده استفاده می کنند. همان طور که گفته شد میزان کاربرد این محصول در دنیا بسیار زیاد بوده است خاصیت منحصر به فردی که این مایع دارد این است که بدون بو بوده و بی رنگ نیز می باشد. چگالی این مایع بیشتر از آب است. 

از موارد دیگر کارکرد این محصول می توان به این مورد اشاره کرد که در صنعت صنایع غذایی نیز از این مواد استفاده به عمل می آید. برای خنثی سازی اسید های در باطری سازی نیز این این محصولات استفاده می شود. 

برای چربی گیر نیز از سود مایع استفاده می شود. در داخل کشور برای درست کردن نوشابه های مورد نظر از سود مورد نظر استفاده به عمل می آید. 

شرکت پخش سود مایع قم در سراسر کشور

شرکت پخش سود مایع قم در سراسر کشور شرکت پخش سود مایع قم در سراسر  کشور این ماده شیمیایی را به دست مصرف کنندگان خود می رساند. فروش سود مایع با روش های متعددی می تواند در سطح کشور صورت گیرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت سود سوزآور شیرین سازی زیتون

تولید کننده های بسیاری در سراسر جهان مشغول به تولید محصولات متنوعی هستند که سود سوزآور زیتون یکی از آنهاست؛ ترفند قیمت گذاری برای این محصول به چند عامل از جمله

پاسخی بگذارید

آراد شیمی