فروش سود پرک
خانه / سود کاستیک پرک نیرو کلر / نمایندگی فروش سود کاستیک پرک نیرو کلر

نمایندگی فروش سود کاستیک پرک نیرو کلر

سود کاستیک پرک نیرو کلر دارای نمایندگی های بسیاری در سراسر کشور می باشد، که برای رفاه حال مشتریان عزیز می توان برای خرید سود پرک کاستیک به نمایندگی های فروش سود کاستیک مراجعه نمود و سود کاستیک پرک مورد نیاز خود را به قیمت عمده از نمایندگی های ما خریداری نمود.

وجود این نمایندگی ها در سراسر کشور باعث شده است که مشتریان بتوانند در همان شهری که هستند و یا نزدیک به محل زندگیشان به راحتی سود پرک کاستیک پرک نیروکلر را خریداری کنند.

نمایندگی فروش سود کاستیک پرک نیرو کلر

مهمترین ویژگی های سود کاستیک پرک

مهمترین ویژگی های سود کاستیک پرک شاید کلمه سود کاستیک پرک برای شما نا آشنا باشد ما در اینجا می خواهیم به معرفی سود کاستیک پرک و مهم ترین ویژگی هایی که این ماده دارد بپردازیم.

سود پرک یا سود کاستیک پرک،  ورقه های نازک سفید می باشند، که قابلیت این را دارند در آب حل شوند، همچنین رطوبت را جذب کنند.

سوی کاستیک پرک از تبخیر سود کاستیک به وجود می‌آید و تولید می‌شود.

 از مهم‌ترین ویژگی ها و کاربرد هایی که این ماده دارد می توان به کاهش تولید کاغذ اشاره نمود، زیرا استفاده از سود پرک باعث می‌شود که کاغذهایی را که ما می‌خواهیم دوباره به چرخه طبیعت بازگردانیم و از آنها استفاده کنیم را، شفاف و سفید کنند این خود نیز به چرخه تولید و بازیافت مواد بسیار کمک می کند.

از سود پرک به عنوان خنثی سازی اسید در صنایعی همچون صنایع کاغذ، صنایع دارو، صنایع نفت و گاز استفاده می گردد.

همچنین برای تولید مواد شوینده و صابون نیز کاربرد فراوانی دارد.

سود پرک دارای ویژگی های بسیاری می باشد به طور مثال این ماده دارای مصارف خانگی نیز می باشد و از آن می توان برای شستشو و ضدعفونی کردن استفاده نمود، حتی می‌توان برای گرفتن تلخی زیتون نیز از آن استفاده نمود.

امروزه بسیاری از قالی‌شویی ها به جای پودر شوینده از سود پرک استفاده می کنند، زیرا سود پرک هم هم دارای قیمتی مناسب می باشد هم دارای کارایی خوب که باعث تمیزی و شستشوی بهتر قالی ها می گردد.

این ماده دارای اثر خورندگی می باشد بنابراین بهتر می باشد که در هنگام جابجایی آن دقت لازم را به کار بگیریم.

سود پرک از جمله ماده های بسیار مهم برای اکثر صنایع می باشد، که از آن استفاده می کنند.

خرید مستقیم سود کاستیک پرک نیرو کلر

خرید مستقیم سود کاستیک پرک نیرو کلر برای خرید سود کاستیک پرک می‌توانید به صورت اینترنتی آن را سفارش دهید که هم باعث جلوگیری از اتلاف وقتان می گردد هم می توانید آن را با قیمتی مناسب تر خریداری کنید.

همچنین می توانیم با خرید عمده سود کاستیک پرک نیز از تخفیفات ویژه ما استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه سود کاستیک پرک نیرو کلر ۲۵ کیلویی

هیدروکسید سدیم یا همان سود پرک نوعی ماده ی بسیار فعال  شیمیایی است که با اسامی دیگری نیز مانند کاستیک سودا، سود جامد یا سود سوز آور شناخته شده است. یکی از

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی