فروش سود پرک
خانه / صابون رشته ای / پخش عمده بهترین صابون رشته ای

پخش عمده بهترین صابون رشته ای

همه ما به تمیزی لباس های خود اهمیت زیادی می دهیم. معمولا در تابستان میزان تعریق بالاست و لکه های ناشی از آن، بر لباس های ما تاثیرات منفی خواهد گذاشت. همچنین لباس های کودکان به دلیل اصابت با مواد غذایی، کثیف خواهند شد و این به یک دغدغه برای خانم ها شده است که چگونه لکه ها را از سطوح پارچه تمیز کنند. صابون رشته ای، محصولی است که به کمک همه خانم ها آمده است. این ماده، به عنوان یک شوینده قوی، می تواند در کوتاه ترین زمان لکه ها را از بین ببرد.

پخش عمده بهترین صابون رشته ای

مهمترین کاربرد های صابودن رشته ای

مهمترین کاربرد های صابودن رشته ای برای تولید رشته صابون، مراحل زیر انجام می گیرد: ابتدا با دادن حرارت کافی به چربی و روغن ها آن ها را به اندازه کافی رقیق می کنند، سپس با افزودن آب و گلیسیرین موجب خنثی نمودن اسید های چرب می شوند. سپس با تقطیر و تصفیه این اسید، صابون تولید می شود. مواد موثری که در این صابون وجود دارد عبارت است از: اسید های چرب لوریک، سدیم کلراید، انواع روغن های گیاهی و اسید سیتریک. مواد نامبرده، قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی داشته و قوی ترین لکه ها را از بین می برد. این صابون پس از تولید، مورد آزمایش قرار می گیرد. نتایج آزمایشات نشان داده است این محصول، برای انواع لباس های کاموایی و نخی موثر است. همچنین مواد به کار رفته در آن به گونه ای است که برای کودکان، حساسیت ایجاد نخواهد کرد بنابراین یکی از موارد مصرف آن، برای البسه کودکان و نوزادان است. این صابون در رنگ ها و اسانس های مختلف تولید شده و برای شست و شوی دست ها نیز قابل استفاده است و رایحه دلنشین آن موجب خوش بو شدن دست ها می شود. صابون رشته ای، به دلیل داشتن ساختاری متفاوت و رشته ای، قابلیت آن را دارد که به هر میزان دلخواه می‌توان آن را در ظروف یک بار مصرف قرار داده، و در مسافرت ها از آن استفاده نمود. همچنین دانش آموزان می توانند هر روز مقدار کمی از آن را با خود به مدرسه برده و از آن استفاده نمایند.

فروشنده بهترین صابون رشته ای در کشور

فروشنده بهترین صابون رشته ای در کشور صابون رشته ای، سال های زیادی است که مورد توجه مردم سراسر کشور قرار گرفته است. بهترین صابون رشته ای، در مراکز فروش مواد شوینده و بهداشتی ما در همه شهر ها موجود است. این صابون با رایحه های متفاوت و بسیار خوش بو، جایگاه ویژه ای در بین مواد شوینده به خود اختصاص داده است. برای دریافت این محصول، با قیمت مناسب به مراکز عمده پخش صابون رشته ای مراجعه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید صابون رشته ای درجه یک

صابون در واقع از نمک سدیم و پتاسیم اسیدهای چرب بوجود می آید ، دارای انواع مختلف جامد و مایع و رشته ای  می باشد و برای مصارف مختلف پاکیزگی ، شستشوی صورت ، بدن و

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی