پخش مستقیم سود پرک سدیم هیدروکسید

سود پرک کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد و به صورت جامد و مایع تولید می شود. سودپرک یا سود سوزآور یک ماده شیمیایی بسیار قوی است و در صنایع پتروشیمی و تولید اتواع مواد شوینده مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به کابرد فراوان و کارایی و عملکرد مطلوب دارای متقاضیات زیادی است. پخش مستقیم سود پرک سدیم هیدروکسید با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب توسط همین شرکت انجام می شود.

پخش مستقیم سود پرک سدیم هیدروکسید

خواص فیزیکی سود پرک چیست؟

خواص فیزیکی سود پرک چیست؟ سود سوز آور و یا پرک به صورت جامد و مایع وجود دارد و در حالت جامد ظاهری شبیه به خرده شیشه دارد و دارای رنگی سفید است همچنین قابلیت انحلال در آب را دارد. این محصول بوی خاصی ندارد. سود پرک خنثی کننده محیط های اسیدی است و رطوبت محیط را به حوبی جذب می کند. یکی از خورنده های بسیار قوی می باشد. این محصول در کیسه هایی از جنس پلی پروپیلن ارائه می شود. سود جامد موجب انحلال چربی موجود در سطوح فلزی می گردد. این محصول نسبت به نوع مایع آن حمل و نقل و جابجایی راحت تری دارد.
سود پرک مایع دارای رنگی سفید و شفاف بوده و دارای حالتی پایدار می باشد. واکنش پذیری سریعی دارد. کاربرد سدیم هیدروکسید چیست؟ سود پرک اصل کاربرد زیادی در تولید مواد شیمیایی به عنوان ماده خام دارد و در کارخانه تولید آلومنیوم استفاده زیادی دارد.
این محصول در فرآیندهای شیمیایی به عنوان یک واکنشگر عمل می کند و برای تولید انواع رنگ، پلاستیک ها، مواد شیمیایی و دارویی، سفید کننده ها، الیاف سنتزی، علف کش ها، حلال ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. از سود پرک و یا هیدروکسید سدیم در صنایع داروسازی، نفت و گاز، غذایی، صنعت کاغذسازی، صنایع آزمایشگاهی، مصارف خانگی، صنایع باطری سازی و فلزی و … استفاده می شود.

تولیدکنندگان بهترین انواع سود پرک سدیم هیدروکسید

تولیدکنندگان بهترین انواع سود پرک سدیم هیدروکسید تولید کنندگان بهترین انواع سود پرک سدیم هیدروکسید این محصول را با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا و طبق استانداردهای لازم تولید و عرضه می کنند. در حال حاضر بزرگترین تولید کنندگان سود سوزآور این محصول را به صورت پولک شده و یا گرانوله تولید و ارائه می کنند.
این شرکت ها در بسته بندی سود جامد باید دقت زیادی نموده چرا که این محصول به شدت رطوبت را جذب نموده و این امر سبب چسبندگی تکه های پولکی شکل به یکدیگر می شود و از این رو بسته بندی آن باید به صورت استاتدارد و محکم باشد تا از نفوذ رطوبت به داخل بسته ها پیشگیری شود. نوع مایع این محصول نیز باید در بشکه های پلی اتیلنی با کیفیت بالا قرار داده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما